חבילת תרגול אונליין ללמידה עצמית

מאז שנת 2006, כשקמה חברת אחד על אחד, אנו מלווים תלמידים להצלחה בפסיכומטרי.
מהר מאוד הבנו שהדרך לציון גבוה בפסיכומטרי דורשת שלושה דברים: הבנה עמוקה של החומר, תרגול מאסיבי ושיפור המיומנויות הפסיכומטריות. 
חבילת התוספות של אחד על אחד מאפשרת לתלמידים לחזק את שלושת התחומים האלו בדיוק. 
בין אם אתם כרגע לומדים בקורס או לבד, חבילת התוספות של אחד על אחד יכולה להיות ההבדל בין ציון בינוני וציון מצוין.

בחבילה תמצאו:

  1. המון המון תרגול – למי מאיתנו לא יעזור עוד תרגול בתהליך הלמידה? בחבילת התוספות של אחד על אחד, תמצאו יותר מ-5,500 שאלות בכל נושאי הבחינה השונים, לתרגול מיידי אונליין דרך האקדמיה המקוונת שלנו.
    ___________________
  2. קורסי הוידאו שלנו – יש לנו המון שיעורי וידאו קצרצרים (5 דק' ממוצע לסרטון) שעוזרים לתלמידים לקבל תמונה מקיפה על כל מה שצריך לפסיכומטרי, אבל גם התמקדות בנושאים קשים ומאתגרים. בין הסרטונים, תמצאו שאלות וידוא הבנה שנועדו לעזור לתלמידים לוודא שהתוכן של הווידאו הובן כמו שצריך.

    דוגמאות לסרטוני הוידאו שלנו, ניתן לראות גם בערוץ היוטיוב של הקורס החינמי

מה עם ספרים וסימולציות?

בתכלס, לא צריך ספרים – כל התרגולים וההסברים מופיעים כבר באתר ואם תרצו עוד, רק תבקשו!

מצד שני, הבחינה היא על גבי דף נייר ולא במחשב (למעט בחינת מפע"ם), ולכן תוכלו לרכוש במחיר מיוחד את ערכת הלימוד שלנו הכוללת 7 ספרים, 7 סימולציות ובדיקות חיבור.

*ניתן לרכוש גם כל מוצר בנפרד.

מה עם הכוונת מורה? 

אנחנו מציעים קורס פרטי עם מעטפת שלמה הכוללת גם את אתר התרגול שלנו, אבל בזכות אופי המקום נוכל להרכיב לך קורס המותאם בדיוק לצרכים שלך! רוצה רק להוסיף שעות בודדות עם מורה שישב איתך על נושא ספציפי? רוצה להצטרף למפגשי תרגול בזום בנוסף לחבילה? הכל אפשרי! דברו איתנו ונכין ביחד איתכם את הקורס שהכי יעזור לכם להצליח!

סרטון לדוגמה: