גמישות מוחלטת בלוחות זמנים

קורס פרטי לגמרי!

פרונטלי או אונליין לבחירתכם

קורס הפסיכומטרי הפרטי של אחד על אחד מנוהל ע”י מורה פסיכומטרי פרטי אשר מלווה אותך צעד צעד מרגע ההרשמה אל הקורס ועד ליום שאחרי הבחינה.

הקורס בנוי ממסגרת גמישה של שעות שתקבע ביחד עם המורה הפרטי שלך, מומלץ להתחיל את הקורס כשלושה חודשים לפני מועד הבחינה וזאת כדי לאפשר זמן רב להפנמה ותרגול מדורג של החומר אבל אם יש לכם פחות זמן, נוכל לבנות סילבוס קורס שמתאים רק לכם!

בתחילת הקורס המורה הפרטי שלך יבצע אבחון פסיכומטרי מקיף כך שלכל אורך הקורס נעבוד על הנושאים החלשים שלך עד שנביא אותך למקסימום האפשרי.

אין אנשים אחרים בכיתה שיפריעו או ישאלו שאלות מיותרות ומצד שני, התמקדות מוחלטת בשאלות שלך. תכ’לס עבודה אחד על אחד ועד שכל החומר מכוסה!

יש שני הבדלים מרכזיים בין לימודי פסיכומטרי עם מורה פרטי לבין לימוד בכיתה, שהופכים את קורס הפסיכומטרי שלנו להרבה יותר מכל קורס פסיכומטרי אחר:

 1. הכרות אישית וקשר רציף עם מורה פסיכומטרי פרטי לאורך כל הקורס — המורים שלנו לא מלמדים כיתות של 40 תלמידים ולכן המורה שלך יכיר אותך באמת ויהיה זמין עבורך בכל עת לשאלות משיעורי הבית או סתם לעידוד כשצריך.

  רק בלמידה אחד על אחד נוכל להתאים את דרך החשיבה שלכם אל בחינת הפסיכומטרי ולהתמקד בדיוק במה שאתם צריכים ובאסטרטגיה שמתאימה לכם.

 2. גמישות מוחלטת בלוחות הזמנים — כל המפגשים נקבעים בתיאום בינך לבין המורה הפרטי שלך ולכן ניתן בהחלט להמשיך לעבוד, לשרת בצבא, לבלות ולחיות כרגיל גם תוך כדי קורס הכנה לפסיכומטרי.

* הקורסים שלנו מגיעים כבר עם מעטפת לימוד מלאה אך בזכות אופי המקום ניתן להתאים ולשנות אותה לפני הצורך האישי שלכם.

למי הקורס הפרטי מתאים?

 1. לכולם – אין כמו מורה פרטי צמוד אחד על אחד.
 2. את/ה תלמיד/ה מחונן/ת, תקבלו את הדרכה הנדרשת בצורה מתומצתת, מותאמת ויעילה, כך שכל הנותר לעשות הינו לתרגל את החומר בזמן הפנוי, בהנחיית המורה כמובן ובתמיכת מערכת הצ'ט הפתוח שלנו. כמות הזמן שבה נדרשים לשבת בשיעור היא מינימלית, כאשר עיקר התרגול קורה בזמן הפרטי של התלמיד, כך שניתן בהחלט להמשיך לעבוד, לבלות ולחיות כרגיל גם תוך כדי קורס הכנה לפסיכומטרי.
 3. יש לך לו"ז עמוס ואין יכולת להגיע לקורס קבוצתי כדוגמת חיילים/ות, בני/ות שירות, תלמיד/ות תיכון, הורים ואנשי מקצוע מחייב, או מי שגר/ה הרחק ממכון הכנה לפסיכומטרי. תוכלו לקבוע שיעורים ישירות מול המורה שלכם ולפי יכולתכם וזמינותכם ואף לעבור שיעורים פרטיים באונליין. שעות הפעילות שלנו לשיעורים פרטיים הם בימים ראשון עד חמישי מ-8:00 בבוקר ועד 22:00 בלילה, בימי שישי וערבי חג מ-8:00 בבוקר ועד שעתיים לפני כניסת השבת/ החג. ככה שלא תהיה בעיה כלל למצוא זמן  לשיעור פרטי גם אם אתם עם לו"ז עמוס וצפוף.                                 
 4. כבר עברת קורס אחד או יותר, אין לך צורך בקורס נוסף וכבר ניסית את קורס משפרי הציון שלנו, השיעורים יתמקדו באופן נקודתי ומעמיק רק בנושאים בהם נדרש לעשות שיפור.
 5. אתם לומדים לבד\בקורס אחר אבל צריכים חיזוק – אם אתם לומדים בקורס אחר או לבד ומרגישים שאתם צריכים חיזוק בנושא מסוים או הבהרה נוספת של נושא מסוים, תוכלו לקבוע שעתיים פרטיות בלבד בלי כל התחייבות נוספת.
 6. יש לך נקודת פתיחה נמוכה במיוחד, לא חזקים בבסיס בכמותי/ באנגלית/ במילולי ויהיה לך קושי להשתלב בקורס רגיל, השיעורים יספקו את התמיכה והיחס האישי הדרושים לך בכדי לסגור את הפערים בידע, בהבנה וביכולות החשיבה שנצברו לאורך השנים. אנחנו נבנה סילבוס קורס מותאם אישית אליך כדי שנוכל להתקדם צעד צעד עם החומר ולבנות את הבסיס החזק שדרוש כדי להצליח בבחינת הפסיכומטרי.
 7. יש לך לקויות למידה- בקורס הפרטי נוכל להתאים את קצב הלמידה וההבנה של היקף החומר שצריך לבחינה עבורך, נוכל לחזור על החומר שוב ושוב עד שנוודא שהבנת לגמרי. רוצים לשמוע עוד על לקויות למידה ? לחצו כאן

*ניתן לשלם על הקורס הפרטי באמצעות הפיקדון הצבאי.

*ניתן לבקש את מין המורה.

*שעה פרטית = 60 דקות מלאות.

לקביעת פגישת ייעוץ ולפרטים נוספים– לחצו כאן

לקריאת המלצות וביקורות של תלמידים שלנו