פגישת ייעוץ

פורמט הלימוד הייחודי שלנו והעובדה שאנחנו חברת בוטיק קטנה מאפשרים לנו גמישות רבה בהתאמת קורס פסיכומטרי לצרכים המיוחדים של כל תלמיד. נוכל למצוא עבורכם מורה פסיכומטרי שיהיה זמין בדיוק בשעות שנוחות לכם אחד על אחד. נוכל להתאים לכם מסגרת של שעות ומפגשים אם זו הפעם הראשונה שאתם ניגשים לבחינה וגם אם (חלילה) זו הפעם השישית. יש מורים בצוות עם רקע נרחב בהוראה של ליקויי למידה וישנם כאלה בעלי התמחות בתלמידים הניגשים פעם שנייה למרות שכבר קיבלו ציון גבוה (מישהו אמר רפואה?) כדי שנוכל להתאים לכם את המסגרת הנכונה אנחנו חייבים להכיר אתכם באמת. האם ניגשתם כבר למבחן פסיכומטרי בעבר? אם כן, מה היה הציון שקיבלתם וכיצד הוא התחלק בין הנושאים השונים? מהו הרקע הלימודי שלכם? מהם ציוני הבגרות? מה אתם רוצים ללמוד ואיפה? מתי הייתה הפעם האחרונה שחישבתם שורש של מספר או קראתם טקסט באנגלית? איזה מורה פרטי לפסיכומטרי יהיה הנכון ביותר עבורכם?

כדי לנסות ולקבל תשובות לשאלות הללו וכדי שתקבלו את הקורס הטוב ביותר אנו מציעים לכם פגישת ייעוץ של חצי שעה עם מדריך –

רק איש מקצוע מיומן יכול לענות על השאלות שמעניינות אתכם באמת. במהלך הפגישה תעברו יחד עם המורה על שאלות פסיכומטריות ברמות קושי שונות וגם על שאלות שאינן קשורות ישירות למבחן האמיתי. לאחר מכן תקבלו חוות דעת אמיתית וכנה לגבי היכולות הפסיכומטריות שלכם נכון ליום הפגישה. לאור היכולות שלכם ובהתאם לחוות הדעת של המדריך תקבלו הצעת מחיר המתייחסת למסגרת שתהיה נכונה עבורכם. אחת הסיבות האמיתיות בגללה אנו מציעים את פגישות הייעוץ הללו היא כדי שאתם תוכלו להתרשם מאיתנו בשונה ממכוני פסיכומטרי אחרים. תפגשו את המורים פנים אל פנים, תתרשמו ממרכז הלימוד ומחומרי הלימוד ותוכלו להיווכח בעצמכם מי אנחנו באמת.
אז בקיצור:

  1. באים לפגישה
  2. יושבים עם מורה ותיק, שותים קפה, פותרים קצת שאלות
  3. מקבלים חוות דעת מקצועית על היכולות שלכם והנושאים החלשים והחזקים
  4.  שואלים כל מה שמעניין אתכם עלינו.
  5. מקבלים הצעת מחיר למסגרת אישית המותאמת לזמנים ולמטרות שלכם.

חשוב לציין שעקב הביקוש הגדול אנו נאלצים לתאם פגישות ייעוץ מראש ולכן מומלץ ליצור קשר ולקבוע לעצמכם פגישה מוקדם ככל האפשר לפני תחילת הקורס

למידע נוסף עלינו תוכלו להקליק על אחד מהנושאים הבאים: