קורסי פסיכומטרי של אחד על אחד – התאמת מסלול לימוד לכל תלמיד

קורס פסיכומטרי משולב

קורס פסיכומטרי ייחודי הכולל שיעור פרטי, אחד על אחד, עם מורה הפסיכומטרי שלך ושני מפגשים בקבוצה קטנה של עד 10 תלמידים בכל שבוע. הקורס משלב את היתרונות של מורה פרטי העוקב אחר ההתקדמות שלך ומתאים את אופן לימוד במיוחד לך, עם האווירה הייחודית של עבודה בכיתה קטנה.

קורס פסיכומטרי פרטי

קורס פסיכומטרי המועבר על ידי מורי פסיכומטרי המתמחים בהכנה פרטית. המורה הפרטי מתמקד רק בך ובונה תוכנית לימודים התפורה למידותייך. הקורס מתקיים בשעות ובימים שנוחים לך. בין אם אתה משלב את הפסיכומטרי עם הצבא, עבודה או שפשוט אתה לא בנאדם של בוקר - תלמד מתי שתמאים לך. מורה פרטי לפסיכומטרי הוא היתרון היחסי שלך - כדי לקבל את הציון הטוב ביותר, צריך ללמוד בצורה הטובה ביותר, עם מורה פרטי וליווי אישי לאורך כל תקופת הלימודים.

קורס פסיכומטרי חברים

קורס פסיכומטרי חברים של אחד על אחד מנוהל ע”י מורה פסיכומטרי אשר ילמד אותך בקבוצה סופר קטנה (שניים או שלושה חברים) וילווה אותך מרגע ההרשמה ועד קבלת הציון! הקורס בעצם משלב את ההיתרונות של מורה פרטי (בזכות גודל הקבוצה תזכו עדיין ל-100% יחס אישי) עם האווירה הייחודית והכייפית של למידה עם חברים.

קורס פסיכומטרי למשפרי ציון

קורס משפרי ציון של אחד על אחד נועד לגרום לתלמידים חזקים שעשו כבר פסיכומטרי, לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בפעם הבאה. הקורס מורכב משעות פרטיות עם מורה ומסדנאות קבוצתיות המכילות תלמידים שקיבלו ציונים גבוהים במבחן הפסיכומטרי ומרגישים שלא הגיעו למקסימום שלהם.

קורס פסיכומטרי ללקויי למידה

תלמיד לקוי למידה מתמודד עם קשיים נוספים בהכנה למבחן הפסיכומטרי מלבד הלחצים הרגילים. אבל, על ידי עבודה מותאמת אישית, התאמה במבחן וליווי אישי וצמוד של מורה הפסיכומטרי שלך אפשר להגיע להישגים הגבוהים ביותר! קורס פסיכומטרי באחד על אחד מתאים גם לתלמידים אשר לא זכאים להתאמות בתנאי הבחינה. עם שיטת לימודים מותאמת אישית תגיעו לפסיכומטרי רגועים ומוכנים.

חבילת תרגול אונליין

חבילת תרגול מלאה ללימוד עצמי בכל זמן ובכל מקום. מיטב מורי הפסיכומטרי במאות סרטוני וידיאו קצרים, ממוקדים ומקצועיים במיוחד בשבילך ואלפי תרגולים מעולים שיעזרו לך להצליח.

English-Hebrew com­bined psy­cho­me­t­ric course

The most exclusive English-Hebrew combined psychometric course in the country. The only place where you can benefit from a small intimate study group and frequent one-on-one session with your class teacher