איתי

בפסיכומטרי הראשון איתי למד במכון אחר והרגיש שהוא נבלע בכיתה. את הפיתרון הוא מצא בקורס הפרטי של אחד אחד. על החוויה של לימודים עם מורה פרטי תוכלו לשמוע בסרטון הזה.

תומר קידן

תומר למד במסלול המשולב במועד פברואר. באחד על אחד הוא גילה שאפשר ללמוד לפסיכומטרי בכיתה קטנה ולקבל מענה לשאלות פרטניות

יפעת זילר

יפעת למדה במסלול המשולב ושיפרה ב150 נקודות! בסרטון הזה תוכלו לשמוע איך היא הגיעה לציון של 730

ניצן טורטל

ניצן למדה במסלול המשולב למועד יולי. בסרטון הבא תוכלו לשמוע על החוויה שלה באחד על אחד במהלך הקורס. טובה ביותר ללמוד לפסיכומטרי!

אליאור וקנין

אליאור רצה לשלב בין לימוד עם תלמידים אחרים מחד, לבין מענה אישי לבעיות שלו מאידך. לכן הוא בחר ללמוד בקבוצה קטנה שהיו בה רק 10 תלמידים!

לי שוץ גביש

שוץ מספרת על הדרך שבה היא מצאה את אחד על אחד ועל החוויה שהיא עברה בקורס. מי חשב שלימוד פסיכומטרי יכול להיות כיף?

נועה טמשה

נועה היא תלמידה מצטיינת שלא הייתה צריכה קורס מקיף אלא עבודה על נקודות מאוד מסויימות. לכן היא בחרה ללמוד במסלול פרטי לחלוטין!

יאיר בורוסקובסקי

יאיר הגיע אלינו דרך חבר והצטרף לקורס המשולב. בסרטון הבא יאיר מסביר מדוע השילוב בין לימוד פרטי ולימוד קבוצתי הוא דרך לימוד אידיאלית.

יעל כהן

יעל מספרת על הקורס המשולב והמענה האישי שהיא קיבלה בקורס. החיבור עם המורים והאווירה המשפחתית בקבוצה הקטנה מאפשרים את החוויה המיוחדת.

גיא הס

גיא חיפש מקום שבו הוא לא יצטרך להתחרות על תשומת הלב של המורה ביחד עם עוד 40 תלמידים. הוא בדק הרבה מקומות אבל הבין מהר מאוד שהכי נכון זה אחד על אחד!

לאה ה.

לפני הקורס היו ללאה הרבה חששות מהפסיכומטרי אך היחס החם והקשר עם המורים עזרו לה לעבור את התהליך בשלום. צפו בלאה מספרת על המסלול המשולב.

אפרת שפירא

אפרת התחילה את הלימודים שלה במכון אחר בקורס כיתתי עם 40 תלמידים, אבל אז היא הבינה שהיא מחפשת משהואישי באמת ועברה ללימוד פרטי באחד על אחד.

אריאל סיון

לפני אחד על אחד אריאל למד בקורס רגיל והוציא 600, אחרי שלמד באחד על אחד שיפר את הציון ביותר מ 100 נקודות! אם אתם צריכים לשפר ציון מומלץ לצפות.

שירי לירז

שירי לוותה כל חייה עם לקויות למידה שאובחנו בגיל מוקדם. היא באה לאחד על אחד כי רק בקורס פרטי אפשר לתת את תשומת הלב הדרושה לתלמידים עם לקויות למידה.

סיון אהרונוביץ

סיון למדה במסלול המשולב למועד אפריל. בסרטון הבא היא מסבירה מהו בדיוק המסלול המשולב ולמה זו הדרך הטובה ביותר ללמוד לפסיכומטרי!

מנחם פס

מנחם למד במסלול המשולב למועד אפריל. לחצו על הסרטון כדי לשמוע ממנחם ישירות על החוויה שעזרה לו להגיע ל 735 בדרך ללימודי רפואה!

רועי שואף

רועי תכנן ללמוד לבד אך לבסוף החליט לקחת כמה שיעורי חיזוק. אם גם אתם רוצים ללמוד לבד ושוקלים אם לקחת הכוונה או לא – מומלץ לשמוע את העצות של רועי!