המלצות

כל תלמיד שמגיע לאחד על אחד מקבל יחס אישי אמיתי – כי זה אחד על אחד.

הוראה פסיכומטרית פרטית מאפשרת לנו להעניק לך קורס פסיכומטרי טוב יותר. קורס שמתאים וממוקד בך. בעמוד זה תוכלו לראות ולשמוע תלמידים שסיימו את קורס הפסיכומטרי שלהם באחד על אחד והתנדבו לספר על חווית הלימוד ועל קורסי הפסיכומטרי שלנו. כל תלמיד, וקורס הפסיכומטרי שמתאים לו.

מכתבי המלצה:

מרוצים ורוצים להמליץ עלינו גם?  😍 לחצו כאן!

אני באמת באמת מודה לך, אני באמת חושבת שאתה חייב חייב להיות מחנך ואם לא מחנך אז לא יודעת איזה רכז תנועה או משהו כזה, אם הנועא של המדינה היה זוכרכה במורה כמוך אני יכולה להגיד בוודאות שהיה כאן שינוי, בכל תקופה בחיים תמיד היה לי מישהו שהשאיר אצלי חותם ואני באמת משתדלת ללמוד מכל אדם שעובר אצלי בחיים, אבל לא חשבתי מעולם שמורה לפסיכומטרי יהווה לי כזה מודל לחיקוי, אז ממש תודה. 

טוב יצחק, בצער רב וביגון קודר, אני שמח לבשר לך שמהיום והלאה לא תצטרך יותר לראות את הפרצוף היפה שלי!!!!! 135!!!!

יצחק, אתה אלוף האלופים!! 

תוך חודש אחד הבאת אותי ממצב שבו לא משנה כמה סימולטורים אני עושה אני בקושי מגיע לציון של 120 באנגלית, למצב שקיבלתי פטור מלא במבחן אמיר"ם!! וחסכתי המון כסף, זמן ואנרגיה!! בזמן קצר מאוד נתת לי המון כלים חשובים ומשמעותיים שעזרו לי מאוד במבחן ואיפשרו לי להצליח גם בשאלות שלא הבנתי בהן בקושי מילה אחת!! 

מודה לך מקרב הלב!!

תודה רבה רבה!!

ביוני גיליתי שעליי לשפר את ציון הפסיכומטרי שלי כדי  להתקבל ללימודים באוקטובר הקרוב. הייתי ממש סקפטית לגבי שיעורי פסיכומטרי באינטרנט אבל בזמן שנותר לי לפני המבחן לא היו לי הרבה אפשרויות אחרות, אז החלטתי שבכל זאת כדאי לי לנסות. הייתי משוכנעת שאחרי השיעור הראשון אלך לחפש מורה אחר מפני שחשבתי שאני חייבת  ללמוד עם מורה פנים מול פנים ולא דרך המחשב. אך עשר דקות לאחר תחילת השיעור הבנתי ששווה לוותר על כל היתרונות של פגישה עם מורה כדי ללמוד דרך האינטרנט עם יאיר שנייד. הוא הצליח לפשט גם את הנושאים הכי מסובכים ומפחידים לקלים ומובנים. הספקנו את כל החומר שרציתי ואף יותר. והצלחתי להוציא ציון יותר גבוה ממה שרציתי. זו הייתה הפעם השנייה שניגשתי לפסיכומטרי. בפעם הראשונה למדתי עם מורה פרטי בבית והיה לי פי שתיים יותר זמן מאשר עם יאיר, ובכל זאת לא הרגשתי מוכנה מספיק כאשר ניגשתי. אני ללא ספק יכולה להגיד שההבדל בציון הוא בזכות יאיר.

תודה רבה על הכל.

תפארת זוסמן

שלום שמי מריל אמסלם ורציתי לעדכן אתכם כי בעקבות לימודי עם המורה יעל לוי לפסיכומטרי מועד יוני שיפרתי את ציוני במעל 100 נק’, זאת לאחר שעברתי בשני קורסים לפני — הראשון בלחמן והשני בהיי קיו.
יעלי הייתה קשובה, לימדה אותי בצורה הטובה ביותר את החומר. מה שהיה בשונה איתה מהקורסים הקודמים שיעלי באמת שמה דגש על איך אני מגיעה לציון שאני צריכה ולא “כמו תוכי” רק לימדה.
יעלי הסבירה לי טכניקות שהתאימו במיוחד עבורי ולכן השיטה הייתה הרבה יותר יעילה מקורסים אחרים שעשיתי.
אני מודה לגם וליעל על הדרך שעברתי.
חשוב היה לי שתדעו שבזכותה אכנס בעזרת השם שנה הבאה ללימודים בתחום שאני רוצה ובמקום שאני רוצה.
בתודה,
מריל אמסלם.

שלום, שמי עוז זאבי מחיפה ואני למדתי דרככם אצל יניב סימוניביץ ונגשתי במועד יולי.
רציתי להגיד לכם תודה רבה ולשבח את יניב על התקופה של לימוד הפיסיכומטרי.
אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל בפעם הראשונה באמת נהניתי מכל תהליך הלמידה. יניב הוא מורה ובנאדם מדהים בכל רמ“ח אבריו. אני לוקח את לימודי הפיסכומטרי שלי איתו לא רק למבחן, אלא גם לחיים.
יניב לימד אותי דרך הסתכלות שונה על דברים, חשיבה מחוץ לקופסא, הדביק לי הרבה פער שצברתי בעקבות לימוד לוקה בבית הספר מצד המורים, אתגר אותי לעמוד מול הקשיים שלי, היה סובלני בשיעורים, בבעיות שהצגתי לו בשיעור ואף בטלפון.
האווירה הלימודית– חברית הייתה לי לעזר בבחינה ובאמת באמת נהניתי מכל שנייה.
תודה רבה לכם ותודה ליניב

שלום רב, במספר שורות הייתי רוצה לספר לאותם מתעניינים קצת על הקורס שעברתי אצל אורון, ומה בעצם תקבלו כאן, על פני מקומות אחרים: אל אורון אני הגעתי אחרי שביצעתי קורס פסיכומטרי באחת החברות המובילות, בו עשיתי ככל יכולתי, אך עדיין, איך לומר הציון שקיבלתי לא עבר את מבחן התוצאה… פה באחד על אחד, למדתי יותר מחומר תיאורטי ותרגולים, אלא בעצם צורת חשיבה שונה, שיטות עבודה, וגישה הרבה יותר בריאה (ובדיעבד גם מוצלחת) שאותה אני יכול לקחת עמי מכאן הלאה, לכל נושא בו אבחר להתעמק… ראוי לציין בנוסף את היחס האישי, האווירה החמימה והליווי הצמוד שקיבלתי גם מאורון, וגם מצוות הסניף, לאורך הקורס, וגם לאחר מכן, אותם אין אפשרות להשוות לקורס הפסיכומטרי במקומות אחרים, שנע יותר בכיוון של “פס ייצור”. אם לסכם, אני ממליץ בחום, לכל מי שמעוניין להצליח במבחן הפסיכומטרי, לבוא ולנסות את הגישה הייחודית של “אחד על אחד”, לא תתבדו: אני הקפצתי את הציון שלי ב-32 נקודות! (וכל מי שמכוון גבוהה מבין כמה ההפרש הזה משמעותי)

בברכה,
מיכאל

כשהתחלתי לברר על מכונים לפסיכומטרי שמעתי על “אחד על אחד” בנוסף שמעתי ביקורות טובות על אורון לאור מתלמידים שלמדו אצלו בעבר. אז החלטתי לנסות.. אין ספק שזו הייתה החלטה מוצלחת מאוד, אורון מדריך מדהים, סבלן, מקשיב, השיעורים אתו עוברים תמיד באווירה נעימה. הוא תמיד הצליח לאבחן כל שיעור מחדש את המצב שבו אני נמצאת ובהתאם לזה יישם איתי תכנית למידה שמתאימה לי עבור כל נושא. יצאתי בהרגשה טובה מכל שיעור. השיטות שלו מעולות, נתנו לי המון ביטחון וטכניקות פתירה. אני רוצה להמליץ לכל מי שרוצה ללמוד לבחינה ללכת ללמוד ב“אחד על אחד” ולקחת קורס אצל אורון (אבל תזדרזו הוא די מבוקש שם) בהמון הערכה ואהבה: יעל, אוקטובר

לגדול במדינה גרם לי להרגיש שיותר מפחיד לעשות פסיכומטרי מאשר ללכת לצבא… זה הפך להיות מחזה דיי נפוץ לראות אנשים פשוט בוכים ומקבלים צמרמורת שהם חושבים על המבחן הארור הזה. אמרתי יאללה גם אני אעשה את זה, מה כבר יכול להיות כול כל נורא? אז עשיתי את זה ועשיתי זה לבד. וכמו שכולם יודעים, אין האדם טוב לבדו.. קיבלתי ציון מאכזב של 572. כשקיבלתי את התוצאה, זה כבר היה סיפור אחר, אז כבר הייתי מעוצבן ואמרתי “אני את הדבר הזה מנצח” ובאמת הכנתי רשימה יפה, אפילו יפה מאוד של כול הנושאים בפסיכומטרי שאני יודע ויודע פחות. ערוך לקרב החלטתי שהפעם אני כן אבקש עזרה והתחלתי לפנות למכונים. יום שלם של טלפונים הוליד דבר אחד — אני צריך ללמוד ב-” פסיכומטרי אחד על אחד”. הסיבה היא פשוטה — אני יחיד ומיוחד ותכלס אין מצב שאני אצליח במבחן שבעצם כולו בוחן אותך ביחס לאחרים על ידי זה שאני אלמד את אותם שיטות ודרכים לפתרון שכולם לומדים, כי אז אני יהיה פשוט כמו כולם. ובאמת, ברגע שהגעתי לשיעור פסיכומטרי הראשון, אורון, המורה שלי, עשה את מה שהיה צריך לעשות — הוא לא לימד אותי לא שיטות ולא נעליים. לא שיטת הברק לשאלה X ולא את שיטת המשקולות לשאלה Y. הוא פשוט פיתח אצלי את ההבנה והרעיון שעומד מאחוריי הנושאים השונים. הוא לא עבר איתי על מה שכבר ידעתי, ולא ויתר לי כשלא הבנתי משהו מצד שני. ולא משנה מה, וזה מה שבאמת עשה את התוצאה, זה תמיד היה ברוח טובה. ובזמן שאחרים הזיעו והזילו דמעות במרתון הלימודים שלהם לבחינה, אני ישבתי ופשוט נהניתי, והצער היחיד שהרגשתי היה בסוף השיעור האחרון כשהבנתי שסיימנו את החומר ונגמרו השיעורים… לבחינה ניגשתי עם המון ביטחון ועם הרבה שקט נפשי, עשיתי 8 סימולציות והמון תרגילים שבאמת שיקפו את המבחן ובחנו את ההבנה שלי. לכן לא היה לי ממה לפחד או לחשוש. לא הייתי סחוט נפשית, פיזית ומנטלית ואפילו היה לי רעב לעוד… בשביל הסקרנים, שיפרתי ב-102 נקודות, קיבלתי 674. יש הרבה גאונים שהוציאו יותר, אבל אני בספק כמה מהם באמת למדו עם כול כך הרבה שמחה וכיף כמו שאני למדתי. אני באמת ממליץ לכם ללמוד בפסיכומטרי אחד על אחד. אתם לא רק תעשו מלא תרגילים ומבחנים, אתם גם תהינו ובאמת תבינו את הנושאים. הבחירה בידיים שלכם אתם רוצים ללכת עם הזרם ולגמור כמו כולם? עייפים, עצובים ומאוכזבים כמו ייתר החברים שלי או אתם רוצים ללכת בדרך אחרת, שכולה all about you (תתרגמו) ולגמור שמחים, מרוצים ועם ציון שבאמת יגרום לכם להרגיש גאים?

אביתר —  ev_ke@walla.co.il

אני התחלתי ללמוד עם רם לפסיכומטרי ראשון בגיל 25 לאחר 7 שנים בצה“ל בהם לא התעסקתי כלל בתכנים הנמדדים במבחן (מתמטיקה, חיבור וכו’). עוד לפני תחילת השיעורים הרגשתי שרם משקיע זמן ועניין בניסיון להבין מי אני, ואיפה אני אצטרך בעיקר את עזרתו. במשך החודשיים בהם למדתי עם רם, הרגשתי שמדובר במורה מקצועי מאוד שבקיא בהחלט בחומר הלימוד. השיעורים התאפיינו בכך שהיו מאוד מסודרים, יעילים ומתוכננים מראש. אני קיבלתי את התחושה שרם גיבש עבורי תכנית אישית, והוא יודע בדיוק באיזה שלב אני צריך להיות תוך כדי ההתקדמות. רם היה זמין לאורך כל התקופה בה למדנו יחד, גם טלפונית ובעיקר בתיאום השיעורים, ולא נתקלתי במצב בו אני רציתי לתאם שיעור ולא הצלחתי. אני מייחס הרבה מההישג שלי במבחן לחניכה ולהכנה שעשיתי עם רם, ולכן הייתי ממליץ בחום לכל אחד ללמוד איתו.

תומר פרושאור

שלום צוות אחד על אחד רציתי להודות לכם על התמיכה והסבלנות , דרך עבודה של המרכז ושל המדריכים ראויה לשבח, האתר שלכם מעולה, הוא נתן לי תמיכה לאורך כול הדרך תודה רבה למורות אולה וניצן, תודה אל הסבלנות האכפתיות המאמץ וההשקעה אתם אלופות אמתיות תמשיכו כך היה כיף ?

Match love! יואל ויצמן

אל: סרגיי פרידמן אני לא כל כך טובה בזה אבל רציתי להגיד המון תודה! גם לך וגם לדן (תמסור לו בבקשה) תודה על הפסיכומטרי ה“אחר” — על הדאגה וההתעניינות ועל זה שלא הרגשתי לבד בשוב שלב ובאף שנייה. הייתם מורים גדולים גם ביחד וגם בנפרד ושוב תודה על הכל. אומרים ש.. A good teacher is one who can under­stand those who are not very good at explain­ing and explain to those who are not very good at .understanding

לי קידן –
פברואר 09′

אחד על אחד רציתי להודות לכם מקרב לב על כך שיש לכם מורים כאלה איכותיים ומצוינים כמו סרגיי, שיש לו את היכולת, הסבלנות והסובלנות להקדיש את זמנו לכל תלמיד ותלמיד ובאופן אישי מעבר לשעות הלימודים המקובלות. התוצאות הן מעל ומעבר והציונים מדברים בעד עצמם. מורה שהופך את תהליך הלימוד לתהליך שאינו רק הקניית ידע אלא גם חוויה מהנה של לימוד, חוויה שבה התלמיד מסתקרן ורוצה ללמוד עוד ועוד. שיטות הלימוד קלות, פשוטות ומובנות אפילו לתלמידים שבדרך כלל מתקשים עם החומר. ואני יכול לומר היום שבזכותו אני יכול להתקבל לכל מוסד שרק אבחר ללמוד בו, סרגיי לא ינוח ולא ישקוט עד אשר אחרון התלמידים יבין את החומר הנלמד על בוריו אז אני רוצה להגיד לך המון תודה. תמשיך להוציא מהתלמידים שלך 150%. זה לא אומר שכולם יאהבו אותך בגלל זה, אבל זה אומר שאלה שיש בהם את הנחישות והרצון ללמוד יכירו לך תודה לכל החיים שלהם.

בברכה,
בן גנון

במשך שלושה חודשים, בקורס פסיכומטרי פרטי, בסבלנות המיוחדת לאורון, המדריך המדהים, נגלו לי רזי הפסיכומטרי, סף החרדה ירד והחלום המיוחל (תואר בחינוך מיוחד) התקרב יותר מתמיד. אחרי חיפושים מייגעים, הגעתי לאנשים המיוחדים של “פסיכומטרי אחד על אחד” אשר קיבלו, הקשיבו, הרגיעו, עודדו, לימדו, פינקו בממתקים והכי חשוב, נתנו תחושה של משפחה חמה ותומכת שבטוחה בהצלחת תלמידיה. תודה לאורון על החוויה הבלתי נשכחת של שיעורים פרטיים, שהיו הנאה צרופה תודה לאורי על שיתוף הפעולה והסבלנות (ותודה מיוחדת לטל על תיקון הפנצ’ר בגלגל).

בהוקרה, אנג’לה מלייב angela.malayev@gmail.com

לזיו,

תודה על התקופה שלימדת אותנו הענקת לנו מהידע שלך.

קיבלנו יותר ממה שציפינו ואנחנו מקווים שהמתנה הזאת תהפוך אותך לבן-אדם על-תבוני שמקבל 800 בכל פסיכומטרי. 

 

נ.ב – הפואנטה האמתית היא שצמצום זה החיים!!!

ב-❤

מחזור יולי 16,

אביגיל, שחר, עוז, אלמוג, מיכל, שקד, אסף, ירדן וספיר. 

סרגיי שלום רב ברצוני להודות לאחד על אחד על ההכנה שקיבלתי לקראת הפסיכומטרי בייחוד למורה שלי, סרגיי פרידמן, תודה על היחס האישי והפרטני והזמינות לשאלות בכל שעות היום הלימוד היה כחוויה ולא כסתם לימוד היה כיף ותודה רבה לכם,

אריאל טויטו

ללברון של מורי הפסיכומטרי –  סרגייייי רציתי להגיד המון תודה על העזרה העצומה שלך לאורך כל תקופת הלימודים. אני מרגיש שבלי התמיכה והדרך שבה העברת לי את החומר הייתי מצליח הרבה פחות. נתת לי כלים אמונה ורצון ואני שמח שהכל התחבר והצליח בצורה שזה הצליח. תמשיך להאמין בתלמידים ולהיות קשוב וסבלני. תשתפר בכדורסל על הדרך!

המון תודה,
דניאל הלפרן,
אפריל 11

ליחיעם וצוות פסיכומטרי אחד על אחד! אני רוצה להודות לכם מכל הלב על היחס התומך שקיבלתי ממכם ובפרט מיחיעם לאורך כל הקורס. היחס החם והמיוחד, והעידוד והתמיכה שקיבלתי הביא אותי לגלות את היכולות שיש לי– ולהאמין בעצמי הרבה יותר. במהלך הקורס התרשמתי מהיכולת שלכם להכיל כל אחד ואחד מהתלמידים, להיות קשובים לצרכים האישיים, להתאים לכל אחד תכנית שמותאמת לו וכל זה בלי לוותר על רמה גבוהה ומקצועית. הראתם רצון כנה ומוכנות אמתית לעזור בכל מה שרק אפשר, גם מעבר לגבולות השיעורים והזמנים שנקבעו לנו מראש. ה“טיפים” הקטנים (והגדולים)שצידתם אותי בהם-היו חיזוק משמעותי והמסירות והאכפתיות שהראתם גרמו לי להוציא מעצמי את המיטב. אני לא חושבת שיכולתי לבקש הכנה לפסיכומטרי טובה יותר! באמת! יש לכם חלק גדול בשיפור של ציון הפסיכומטרי שלי, בזכותכם אני יכולה להתקבל עכשיו ללימודים שרציתי. שוב תודה רבה (תראו, אני לא יכולה להפסיק)

חני’ה
henya_123@walla.com

לסיכום , היה אדיר!! ועכשיו נתחיל מההתחלה.… קוראים לי אריאל , גר בת“א

כמו כל בחור ממוצע , השתחררתי מהצבא והחלטתי לעשות פסיכומטרי עשיתי קורס באחת החברות , אך לצערי קיבלתי 603. היה עצוב , היה מאכזב , וידעתי שאני מסוגל ליותר!!! ואז.…נכנס יחיעם לתמונה בזכות יחיעם ועבודה קשה שיפרתי ביותר מ100 נקודות !! היתרון הגדול בפסיכומטרי אחד על אחד הוא לא רק החומר הלימודי המצוין, חומר נוסף זמין באינטרנט , פורום פורה או ממתקים להמונים (באמת יש ממתקים!!) אלא היחס האישי וההתמודדות עם כל תלמיד לפי הצרכים והקשיים הספציפיים לו. העבודה מתחילה מהחומר התאורטי תוך כדי התקדמות בקצב אישי ‚ממשיכה בפתירת פרקים , פתירת מבחנים מלאים במקום ניטרלי כמו במציאות , ולבסוף חלק בלתי נפרד מהעבודה-טקטיקה! הנקודה האחרונה וחשובה לא פחות הוא היחס האישי בין מדריך פסיכומטרי לתלמיד. באופן טבעי מהעבודה האישית מתפתחת לה מערכת יחסים אישית, שלרב נשמרת גם לאחר הקורס. אז בקיצור , מומלץ!!

מי שמעוניין לשמוע פרטים נוספים ariel.sivan@gmail.com

תודה. עוד לפני שהתחלתי בלימודי פסיכומטרי חשבתי למי לעזאזל יש כח לזה? לצערנו, אם ברצונך ללמוד באוניברסיטה – צריך פסיכומטרי. חשבתי אולי נלמד לבד – אבל מההכרות בת 25 השנים עם עצמי ידעתי שחסרים בי המשמעת והמיקוד שלימוד עצמי דורש. מאידך, ידעתי שאין לי שום יתרון בלימוד בכיתה – רציתי לימודים שמוכתבים על ידי הקצב שלי.. כך הגעתי לפסיכומטרי 1X1. לימודים ברמה גבוהה, צוות מדריכים מדהים והדבר החשוב ביותר – אווירה טובה ורגועה. יחיעם היה זמין בשבילי בכל שאלה ובמקצועיות מרשימה ידע בדיוק מתי ללחוץ ומתי גם לומר לי לשחרר ולהירגע. אם יש מקום שיכול להוציא מכל אחד את המאה אחוז שלו ואפילו יותר – זה כאן.. תודה לכם על ציון מדהים ולימודים בכיף, אתם קרן של אור בתוך עולם הפסיכומטרי.

יותם אלמקייס
e.yotam@gmail.com

ליחיעם וצוות פסיכומטרי אחד על אחד, תודה על שהפכתם את התקופה שאמורה להיות רוויית סיוטיים לתקופה של אתגר, סיפוק, וכן כן… אפילו קצת כיף. לאחר שנכוויתי מהמבחן בזמן התיכון, במכון “מס’ 1″, הייתי זקוקה להרבה כוחות מחודשים ע“מ להיכנס לתחום האפל הזה שוב. הזיכרונות שלי מהמבחן פסיכומטרי אומנם לא היו רבים (אולי בגלל שעבר זמן… ואולי בגלל שבחרתי להדחיק) אבל מה שכן, ידעתי שזה לא הולך להיות קל. חקרתי את כל המכונים, והבנתי שחוץ מתוכנת מחשב כזאת או אחרת, הם כולם אותו הדבר. מלא תלמידים, מורה אחד, והמון לחץ. חשבתי שהפעם, אלמד לבד. ואז, שמעתי מחברה על “פסיכומטרי אחד על אחד”. הלכתי לסניף בת“א, דיברתי עם אורי, ומיד הבנתי שזה המקום בשבילי. קורס עם מדריך צמוד, שידע לאתר את הנקודות החלשות שלי ולא יגרום לי לשבת ולצייר במחברת במשך 5 שעות. נרשמתי, והתחלתי קורס פסיכומטרי  אצל יחיעם. הגעתי עם שאיפות לא נמוכות, לשפר 670. יחיעם לרגע לא פקפק, ומההתחלה גרם לי להאמין שהמבחן הזה “קטן עלי”. הקורס היה איכותי, מקיף, ואפילו דיי כיף. הסניף החם בת“א, כשכל סגל המורים (ואפילו שיר) שם בשבילך, לכל דבר. משאלות על המבחן ועד לשאלות על החיים. קורס עם מורה פרטי היא ללא ספק הדרך היחידה להוציא מכל אחד את המיטב. בטח שמדובר במורים של פסיכומטרי אחד על אחד. מקצועיים, מסורים, ועם המון סבלנות. כך מימשתי את השאיפות שלי, והיום, בדרך לטיול טוב בראש שקט, ואז… לאוניברסיטה. אז שוב… אלפי תודות. ולכל המעוניין בעוד פרטים –

romi2510@walla.com
רומי

פסיכומטרי אחד על אחד ובמיוחד על המדריך יחיעם תודה שעזרתם לי להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי! 5 שבועות לפני הבחינה, נרשמתי לבחינה והתקשרתי לאחר מכן לפסיכומטרי אחד על אחד לראות איך הם יכולים לעזור לי. זה היה נראה המכון האולטימטיבי מבחינתי.. פסיכומטרי אחד על אחד, בלי 40 אנשים בכיתה, מורים מעולים וחומר לימוד איכותי. הופניתי אל המדריך יחיעם, וקצת חושש אם הוא יצליח לעזור לי במשימה של ללמוד ב5 שבועות לבחינה שאלתי את המזכירה “איך הוא?”, מיד קיבלתי את התשובה שהתבררה בהמשך כנכונה, “הוא מעולה, אחד הטובים ביותר”. התחלתי ללמוד בעזרתו של יחיעם. יחיעם נתן יחס אישי וממש השקיע.. ממש.. תמיד אפשר היה לתפוס אותו בטלפון לשאלה, עד כדי כך שהוא הכין אותי במידה ולא יהיה זמין ביום מסוים כדי שאני לא אדאג אם הוא לא עונה.. לאורך הלמידה לפסיכומטרי כל הזמן הוא התאים את התוכנית להתקדמות ולבעיות כדי שננצל בצורה מיטבית את הזמן המועט עד הבחינה. את הבחינה סיימתי בציון מעולה שאין לי ספק שבלי היחס האישי של יחיעם לא הייתי מגיע אליו. אני בטוח שבלי ההשקעה והמקצועיות שלו הייתי שוב על ספסל הלימודים תוך זמן לא ארוך.. אשמח להמליץ…

בועז .

“פסיכומטרי אחד על אחד” ברצוני להודות לכם ולמורה איתמר קליין על הקורס פסיכומטרי המעולה, המקצועי והאישי. לפני תחילת הקורס הייתי מלא בחששות ולא האמנתי שאוכל לקבל את הציון שאליו ייחלתי, אך מן השיעור הראשון המורה איתמר השריש בי את הרצון להצליח ואת הביטחון העצמי שלהם הייתי זקוק. בזכות הסבלנות, היחס האישי והשלמת החומר גם מחוץ לשעות המוגדרות הצלחתי להפיק מעצמי את המרב ולהשיג ציון יוצא מן הכלל. הצבתי לעצמי מטרה ובזכות הדרכתו המסורה של איתמר הגשמתי אותה והוצאתי ציון 702. אני ממליץ בחום לכל המעוניין בקורס פסיכומטרי, לבחור בקורס “פסיכומטרי אחד על אחד” תחת הדרכתו של איתמר .

תום

יחיעם!!!! רציתי להודות לך על היחס האישי והאכפתיות מקרב לב. את הזמן המועט שהיה לנו תכננת בצורה הנכונה ביותר עבורי והצלחת להוציא ממני את המיטב. אתה מדריך פסיכומטרי מדהים ואדם מקסים ותמיד האמנת בי גם כשאני לא האמנתי. נתת לי הרבה מעבר לשעות הלימוד והרגשתי שאני תמיד יכולה להתקשר אליך, אפילו בשלוש לפנות בוקר, ואתה בשמחה מסביר ועונה על כל השאלות.

המון תודה על הכול ובהצלחה בהמשך, בתיה זיסו

לצוות פסיכומטרי אחד על אחד, שמחתי לקבל את היחס החם והמקצועי. בסך-הכל, למרות שכולם אומרים שללמוד לפסיכומטרי זה סיוט, לי היה כיף! היה לי כיף לבוא לסניף הנחמד והביתי. היה לי כיף לקבל את היחס של “אנחנו בשבילך” ו – “הכול עלינו”. תמיד עם חיוך. יחיעם היה מדריך נפלא ומסור שגרם לנו לעבוד קשה ולהיות מרוצים מכך. מקצועי ומנוסה. שאר הצוות (אפילו את, רוני) היו אדיבים וחייכנים. חברה משלנו. למרות מגבלות הלו“ז הקשיח של איש צבא, הצלחתם יפה להתאים את עצמכם ולבסוף קיבלתי ציון ששימח אותי והשיג את מטרתי – 709. שוב המון תודה, ניפגש לבירה.…

יובל yuvikal@hotmail.com

לצוות אחד על אחד,

לפני שהגעתי לאחד על אחד, הצבתי לעצמי מטרה לקבל מעל 700 על מנת להתקבל ללימודים. לא היה לי הרבה זמן, ולכן חיפשתי מקום שיאפשר לי ללמוד בצורה עצמאית ואישית, וייתן לי את הדגשים שיעזרו לי להגיע למטרה שהצבתי. כבר בשלב הבירורים בין בתי הספר הבנתי שיש רק מקום אחד בו אני אקבל את היחס שאני צריך ושיתאים בדיוק לצרכים שלי. כבר בשיעור הראשון הבנתי שצדקתי ואחד על אחד זה המקום. המורה, עילם, היה קשוב למגבלות הזמן שלי, ועבד במלוא המרץ לעזור לי להגיע ליעד שהצבתי. עילם הבין את החולשות והחוזקות שלי והצליח להעביר לי את כל החומר בצורה מקצועית וברורה, ובעצם היווה את הסיבה המרכזית שהצלחתי לשפר את הציון שלי במעל 50 נקודות, ולהתקבל ללימודים. לא לכל אחד זה מתאים לשבת בכיתה עם קבוצה של אנשים, ובמיוחד לי היה נוח לעבוד עם מורה פרטי, ומעבר לחיסכון העצום בזמן וכסף, קיבלתי מענה לכל נקודות התורפה שלי, לכל השאלות שלי, והכי חשוב, לא התעכבנו דקה על חומר שהכרתי ולא הייתי צריך בו חיזוק. אני ממליץ בחום לכל מי שמתלבט ללכת לפחות לשיעור נסיון, ואני בטוח שלא תתאכזבו. דבר אחרון וקריטי — עילם היה מורה מצוין, תמיד קיבל אותי לשיעור בשעות הכי גרועות של היום, ותמיד עם חיוך מוכן ללמד. תמיד היה לך את השאלה הנכונה להסביר את החומר, בצורה שמאד הרשימה אותי. עילם וצוות אחד על אחד תודה על הכל!

עדו, מועד יולי 2011

איתמר כפרה!! רוצה להודות לך שגרמת לי להסתכל על דף ועליו רשומים מספרים ולא לברוח, תודה על הסבלנות, אלפי הדימויים, האווירה הטובה. תודה שהאמנת בשבילי שאני יכולה, גם שכבר לא היה לי כוח להאמין, תודה על הכנות, הרוגע, על אלפי הצחוקים. תודה שהיית בשבילי גם מדריך פסיכומטרי, גם מורה למתמטיקה וגם קואצ’ר. מאחלת לך שתמיד תהנה ממה שתעשה, ושרוב הימים יהיו טובים. טליה.

אז ככה, אחרי ניסיון לא נעים בכלל בקורס פסיכומטרי במכון גדול מאוד, חיפשתי מקום שיהיה קצת שונה מכל המקומות האחרים שמלמדים לפסיכומטרי. בלי “שיטות” וטריקים ואם אפשר גם בלי 40 אנשים בכיתה. בסופו של דבר הגעתי אל ‘אחד על אחד’, ומזל. כי לפחות בשבילי, הקורס היה ממש כמו מה שחיפשתי ואפילו יותר. מורה שמתעסק רק אתך והבעיות שלך ולא מבזבז זמן על שאלות של אחרים. ובנוסף מורה שיגרום לך להבין את החומר והמבחן לעומק ולא סתם לזכור בע“פ שיטות כאלה ואחרות בסופו של דבר, עם הרבה עזרה מטל ואיתמר המגניבים ואווירה טובה בשיעורים הצלחתי לשפר את הציון ב 112 נקודות ולהתקרב עוד טיפה אל הפקולטה לרפואה.

אז תודה על הכול ? ברית, אפריל 11

סיפורי הצלחה:

התלמידים שלנו מספרים בעצמם על החוויה, המורים והציון. 
מזמינים אתכם להצטרף אלינו גם 💙

תלמידים מהעבר מספרים:

יותר מעשור של המלצות! תלמידים מהעבר הרחוק מספרים למה הקונספט שלנו פשוט עובד.

אריאל סיון/ משפרי ציון

לפני אחד על אחד אריאל למד בקורס רגיל והוציא 600, אחרי שלמד באחד על אחד שיפר את הציון ביותר מ 100 נקודות! אם אתם צריכים לשפר ציון מומלץ לצפות.

שירי לירז/ פסיכומטרי פרטי

שירי לוותה כל חייה עם לקויות למידה שאובחנו בגיל מוקדם. היא באה לאחד על אחד כי רק בקורס פרטי אפשר לתת את תשומת הלב הדרושה לתלמידים עם לקויות למידה.

להמלצות עבר נוספות לחצו כאן!