המלצות תלמידי עבר

כל תלמיד שמגיע לאחד על אחד מקבל יחס אישי אמיתי – כי זה אחד על אחד.

הוראה פסיכומטרית פרטית מאפשרת לנו להעניק לך קורס פסיכומטרי טוב יותר. קורס שמתאים וממוקד בך. בעמוד זה תוכלו לראות ולשמוע תלמידים שסיימו את קורס הפסיכומטרי שלהם באחד על אחד והתנדבו לספר על חווית הלימוד ועל קורסי הפסיכומטרי שלנו. כל תלמיד, וקורס הפסיכומטרי שמתאים לו. כדי שתוכלו לבחור גם אתם את הקורס שהכי מתאים לכם, ריכזנו עבורכם את רשימת התלמידים שמספרים על הקורס עם תאור קצר על הקורס אותו עבר כל אחד. 


ליצירת קשר עם יועצי הלימודים של אחד

אליאור וקנין/ מסלול משולב

אליאור רצה לשלב בין לימוד עם תלמידים אחרים מחד, לבין מענה אישי לבעיות שלו מאידך. לכן הוא בחר ללמוד בקבוצה קטנה שהיו בה רק 10 תלמידים!

יאיר בורוסקובסקי/ מסלול משולב

יאיר הגיע אלינו דרך חבר והצטרף לקורס המשולב. בסרטון הבא יאיר מסביר מדוע השילוב בין לימוד פרטי ולימוד קבוצתי הוא דרך לימוד אידיאלית.

לי שוץ גביש/ מסלול משולב

שוץ מספרת על הדרך שבה היא מצאה את אחד על אחד ועל החוויה שהיא עברה בקורס. מי חשב שלימוד פסיכומטרי יכול להיות כיף?

יעל כהן/ מסלול משולב

יעל מספרת על הקורס המשולב והמענה האישי שהיא קיבלה בקורס. החיבור עם המורים והאווירה המשפחתית בקבוצה הקטנה מאפשרים את החוויה המיוחדת.

גיא הס/ פסיכומטרי פרטי

גיא חיפש מקום שבו הוא לא יצטרך להתחרות על תשומת הלב של המורה ביחד עם עוד 40 תלמידים. הוא בדק הרבה מקומות אבל הבין מהר מאוד שהכי נכון זה אחד על אחד!

לאה ה./ מסלול משולב

לפני הקורס היו ללאה הרבה חששות מהפסיכומטרי אך היחס החם והקשר עם המורים עזרו לה לעבור את התהליך בשלום. צפו בלאה מספרת על המסלול המשולב.

אפרת שפירא/ פסיכומטרי פרטי

אפרת התחילה את הלימודים שלה במכון אחר בקורס כיתתי עם 40 תלמידים, אבל אז היא הבינה שהיא מחפשת משהו אישי באמת ועברה ללימוד פרטי באחד על אחד.

מנחם פס/ מסלול משולב

מנחם למד במסלול המשולב למועד אפריל. לחצו על הסרטון כדי לשמוע ממנחם ישירות על החוויה שעזרה לו להגיע ל 735 בדרך ללימודי רפואה!

רועי שואף/ פסיכומטרי פרטי

רועי תכנן ללמוד לבד אך לבסוף החליט לקחת כמה שיעורי חיזוק. אם גם אתם רוצים ללמוד לבד ושוקלים אם לקחת הכוונה או לא – מומלץ לשמוע את העצות של רועי!

שירי לירז/ פסיכומטרי פרטי

שירי לוותה כל חייה עם לקויות למידה שאובחנו בגיל מוקדם. היא באה לאחד על אחד כי רק בקורס פרטי אפשר לתת את תשומת הלב הדרושה לתלמידים עם לקויות למידה.

נועה טמשה/ פסיכומטרי פרטי

נועה היא תלמידה מצטיינת שלא הייתה צריכה קורס מקיף אלא עבודה על נקודות מאוד מסויימות. לכן היא בחרה ללמוד במסלול פרטי לחלוטין!

אריאל סיון/ משפרי ציון

לפני אחד על אחד אריאל למד בקורס רגיל והוציא 600, אחרי שלמד באחד על אחד שיפר את הציון ביותר מ 100 נקודות! אם אתם צריכים לשפר ציון מומלץ לצפות.

סיון אהרונוביץ/ מסלול משולב

סיון למדה במסלול המשולב למועד אפריל. בסרטון הבא היא מסבירה מהו בדיוק המסלול המשולב ולמה זו הדרך הטובה ביותר ללמוד לפסיכומטרי!

איתי/ פסיכומטרי פרטי

בפסיכומטרי הראשון איתי למד במכון אחר והרגיש שהוא נבלע בכיתה. את הפיתרון הוא מצא בקורס הפרטי של אחד אחד. על החוויה של לימודים עם מורה פרטי תוכלו לשמוע בסרטון הזה.

תומר קידן/ מסלול משולב

תומר למד במסלול המשולב במועד פברואר. באחד על אחד הוא גילה שאפשר ללמוד לפסיכומטרי בכיתה קטנה ולקבל מענה לשאלות פרטניות

יפעת זילר/ מסלול משולב

יפעת למדה במסלול המשולב ושיפרה ב150 נקודות! בסרטון הזה תוכלו לשמוע איך היא הגיעה לציון של 730

ניצן טורטל/ מסלול משולב

יצן למדה במסלול המשולב למועד יולי. בסרטון הבא תוכלו לשמוע על החוויה שלה באחד על אחד במהלך הקורס. טובה ביותר ללמוד לפסיכומטרי!