• לאתר התרגול

הקורס המשולב מקבל את שמו בשל השילוב בין קבוצת לימוד קטנה ואינטימית עם מורה פרטי צמוד לאורך הקורס. תלמדו בקורס, תלמדו ותתרגלו בקבוצה קטנה (עד  12 תלמידים בקבוצה!), אך חלק אינטגרלי מהמסלול כולל גם עם שיעורים פרטיים עם מורה פרטי צמוד משלכם/ן.- כך יוצא, שבקורס ממוצע שלנו תקבל/י שעה פרטית כמעט בכל שבוע! עם המורה הפרטי/ת שלך.


המסלול משלב בין היתרונות שבלמידה בקבוצה קטנה להדרכה אישית צמודה – הדרך האידאלית והבטוחה ללמוד לבחינה.


אז מה זה בכלל קבוצה קטנה ולמה זה טוב?

  • קבוצת הלימוד כוללת עד 12 תלמידים- בהתחייבות!
  • הכיתה הקטנה מאפשרת את מתן תשומת לב של המורה לכל תלמיד/ה תוך כדי חווית לימודים יעילה ונעימה.
  • אווירה של דיון והפרייה הדדית שמוציאים את המיטב משיטת הלימוד הייחודית שפיתחנו- קרא עוד!
  • הקורס כולל חבילת שעות פרטיות עם המורה הפרטי/ת הצמוד/ה אליך עד למועד המבחן ואחריו.
  • זה פשוט יותר כיף- חברי הקבוצה מספקים סביבה תומכת יחד עם תחרותיות בריאה.

אוקי, קבוצה קטנה זה אחלה, אז למה שארצה מורה פרטי בנוסף?

הקורס כולל חבילת שעות פרטיות עם מורה פרטי/ת משלך, שמטרת השעות הפרטיות היא להעמיק בתוכן ולהתאים את צורת החשיבה שלך לצורת החשיבה שמאפיינת את הבחינה.

 

חשוב להבין:

  • השיעור הפרטי קבוע בלו"ז. לא מדובר בזמן "קבלת קהל" בו המורה מחכה לתלמידים שמעוניינים לשאול שאלה. במקום זאת, מדובר בזמן קריטי, קבוע מראש בכל שבוע, בו עוברים על תכנית סדורה שהמורה מכין/ה במיוחד עבורך.
  • השיעורים הפרטיים מוקדשים למגוון רחב של מטרות, כאשר מי ששולטים/ות בחומר יקבלו את ההעשרה והליווי הנחוצים, ומי שמתקשים/ות יקבלו את ההסברים המפורטים ודרכי הפתרון המותאמים עבורם/ן מבלי שהדבר יפגום כהוא זה בשאר הקבוצה.

נשמע מעניין, אז מה בעצם כולל הקורס?

הקורס כולל חבילת שעות פרטיות עם מורה פרטי/ת משלך, שמטרת השעות הפרטיות היא להעמיק בתוכן ולהתאים את צורת החשיבה שלך לצורת החשיבה שמאפיינת את הבחינה.

הקורס המשולב, יחד עם מערכת התמיכה המקיפה של  "אחד על אחד", מבטיח שתקבלו כל מה שאתם/ן צריכים/ות להצלחה במבחן הפסיכומטרי. בביטחון שלם נאמר, שהדבר היחיד שיכול להפריע להתנהלות הקורס הינו המחלה הנוראית שנקראת "לא נעים לי"- כאשר יש בעיה אך מסיבה כזאת או אחרת נבחר שלא לדבר עליה.

אנו מזמינים ומפצירים בכם לפנות אלינו בכל תהייה, שאלה ובטח ובטח אם ישנה בעיה! תפנו אלינו בכל דרך- צ'ט פתוח, טלפון של המורה, שיעורים פרטיים לפי הזמנה (אפילו דרך האינטרנט), שיעורי תרגול מיוחדים וכל דבר אחר שנוכל לספק לכם/ן. במקום קורס נוסף חינם, לא עדיף שנעשה כל מה שאפשר בפעם הראשונה?

לקביעת פגישת ייעוץ עם מורה ולפרטים נוספים – לחצו כאן

לצפייה בתלמידים שלנו מספרים על חוויותיהם מהקורס – לחצו כאן

לקריאת המלצות וביקורות של תלמידים שלנו – לחצו כאן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות