• לאתר התרגול

קורס פסיכומטרי בתנאים מותאמים (לקויות למידה)

המבחן הפסיכומטרי מכיל בתוכו אלמנטים רבים שמקשים על התלמיד; החל מהבנת החומר, דרך מהירות המחשבה הנדרשת לפתירת השאלות ועד הלחץ הגדול שלעתים תוקף תלמידים במהלך הבחינה ומקשה עליהם לפתור שאלות.

תלמידים עם לקויות למידה, פוגשים לעתים קשיים אלו באופן יותר קיצוני ולעתים אף מתמודדים עם קשיים מוקדמים שונים לאלו שהמבחן מספק ממילא.

כבית ספר שמתמחה בשיעורים פרטיים לפסיכומטרי, העבודה עם תלמידים שצריכים להתמודד עם לקויות למידה היא יומיומית ושוטפת. אחרי הכל, רק קורס פרטי לפסיכומטרי יכול לתת מענה אמיתי לתלמידים עם לקויות למידה! הניסיון הרב שצברנו בלימוד קורס פסיכומטרי ללקויי למידה לימד אותנו שהעבודה עם כל תלמיד ותלמיד היא שונה, גם אם האבחון שמלווה את התלמידים דומה. לכל תלמיד לקות הלמידה באה לידי ביטוי בצורה שונה, ולכל תלמיד יש דרכים משלו להתמודד עם הבעיות.

 

אז למה ללמוד באחד על אחד?

  • *אין כמו מורה פרטי צמוד לתלמידים בעלי לקויות למידה, המורים שלנו עוברים הכשרה מיוחדת ללימוד תלמידים בעלי לקויות למידה על מנת לספק להם את כל הצרכים   והכלים שהם צריכים על מנת להצליח בבחינת הפסיכומטרי.
  • *הקורס נבנה באופן מותאם אליכם, בדיוק כמו ההקלות בבחינת הפסיכומטרי.
  • *לימוד אישי, בקצב שלך, המורה הפרטי שלך יוכל ללוות אותך צעד צעד עד מועד הבחינה.
  • *כי אצלנו תלמדו עד יום הבחינה לא משנה מתי אתם ניגשים, מועדי הבחינה בתנאים מותאמים בד"כ מתבצעים מאוחר יותר ממועד הבחינה הרגילה. כאשר כל   הקורסים במקומות אחרים מפסיקים(מה לעשות, הגיע מועד הבחינה) אצלנו באחד על אחד הקורס ימשך עד לתאריך שאתם ניגשים ולא דקה אחת קודם.
  • *קורס VOD אונליין מקיף + מדריך זמין בצ'ט – זה בדיוק הקורס שמתאים לכם!
     השיעורים קצרים, אורכו הממוצע של סרטון הוא 5 דקות, כך שלפני שתתחילו לאבד ריכוז תעברו לתרגול בנושא שלמדתם ממש עכשיו. אם לא הבנתם משהו, או שאתם   מרגישים שאתם לא סגורים לגמרי על החומר ורוצים חזרה נוספת תוכלו לחזור על השיעורים והתרגולים שוב ושוב ותמיד תוכלו לפנות למורה הפסיכומטרי בצ'ט. אם אתם   נבחנים בבחינת המפע"ם תקבלו גישה לסימולציות הממוחשבות שלנו.
     בדרך כלל בחינת הפסיכומטרי המותאמת ללקויות למידה מתבצעת מאוחר יותר מהמועד הרגיל, רק קורס הפסיכומטרי VOD אחד על אחד ממשיך אתכם עד לתאריך הבחינה שלכם.
  •  *הכוונה ויעוץ בהכנת התיק להגשת הבקשה לבחינה בתנאים מותאמים מהמרכז הארצי לבחינות והערכה – באחד על אחד קיימת מחלקה מיוחדת שתעזור לכם להגיש בקשה לקבלת הקלות בבחינת הפסיכומטרי, קביעת אבחונים נוספים במידה ואין לכם אבחון בתוקף ותספק לכם את כל המידע והעזרה שאתם רק צריכים כדי לקבל הקלות בבחינה. וכל זה, ללא עלות נוספת!

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Need Help? Chat with us