קורס פסיכומטרי ללקויי למידה

הכוונה וייעוץ בהכנת התיק להגשת הבקשה לבחינה בתנאים מותאמים

מורה פרטי שמתאים את שיטת הלימוד בשבילך

מעטפת מלאה הכוללת מאות סרטונים ואלפי תרגולים

קורס פסיכומטרי בתנאים מותאמים (לקויות למידה)

המבחן הפסיכומטרי מכיל בתוכו אלמנטים רבים שמקשים על התלמיד; החל מהבנת החומר, דרך מהירות המחשבה הנדרשת לפתירת השאלות ועד הלחץ הגדול שלעתים תוקף תלמידים במהלך הבחינה ומקשה עליהם לפתור שאלות.

תלמידים עם לקויות למידה, עלולים לפגוש את אתגרי המבחן כך שהם מתווספים על הקשיים אותם הם חווים ממילא, ולכן הם זקוקים לליווי מותאם ושונה מבכל קורס אחר. 

בתור בית הספר הוותיק ביותר לשיעורים פרטיים לפסיכומטרי, העבודה עם תלמידים שצריכים להתמודד עם לקויות למידה היא יומיומית ושוטפת. אחרי הכל, רק קורס פרטי לפסיכומטרי יכול לתת מענה אמיתי לתלמידים עם לקויות למידה! הניסיון הרב שצברנו בלימוד קורס פסיכומטרי ללקויי למידה לימד אותנו שהעבודה עם כל תלמיד ותלמיד היא שונה, גם אם האבחון שמלווה את התלמידים דומה. אצל כל תלמיד לקות הלמידה באה לידי ביטוי בצורה שונה, ולכל תלמיד יש דרכים משלו להתמודד עם הבעיות. אנו נמצא את הדרכים המתאימות ביותר עבורך על מנת שתצליח!

אז למה ללמוד באחד על אחד?

 • אין כמו מורה פרטי צמוד לתלמידים בעלי לקויות למידה, המורים שלנו עוברים הכשרה מיוחדת ללימוד תלמידים בעלי לקויות למידה על מנת לספק להם את כל הצרכים והכלים על מנת להצליח בבחינת הפסיכומטרי.

   

 • הקורס נבנה באופן המותאם אליכם, בדיוק כמו ההתאמות בבחינת הפסיכומטרי.

   

 • לימוד אישי בקצב שלך – המורה הפרטי שלך יוכל ללוות אותך צעד צעד עד מועד הבחינה.

   

 • כי אצלנו תלמדו עד יום הבחינה לא משנה מתי אתם ניגשים, מועדי הבחינה בתנאים מותאמים בד"כ מתבצעים מאוחר יותר ממועד הבחינה הרגילה. כאשר הקורסים במקומות אחרים מפסיקים (מה לעשות, הגיע מועד הבחינה) אצלנו באחד על אחד הקורס ימשיך עד לתאריך שבו אתם ניגשים ולא דקה אחת קודם.

   

 • תרגול אונליין מקיף – זה בדיוק דרך הלימידה שמתאים לכם!
  השיעורים קצרים, אורכו הממוצע של סרטון הוא 5 דקות, כך שלפני שתתחילו לאבד ריכוז תעברו לתרגול בנושא שלמדתם ממש עכשיו. אם לא הבנתם משהו, או שאתם   מרגישים שאתם לא סגורים לגמרי על החומר ורוצים חזרה נוספת תוכלו לחזור על השיעורים והתרגולים שוב ושוב ותמיד תוכלו לפנות למורה הפסיכומטרי שלכם. אם אתם נבחנים בבחינת המפע"ם תקבלו גישה לסימולציות הממוחשבות שלנו.

 • הכוונה ויעוץ בהכנת התיק להגשת הבקשה לבחינה בתנאים מותאמים מהמרכז הארצי לבחינות והערכה – באחד על אחד קיימת מחלקה מיוחדת שתעזור לכם להגיש בקשה ולהכין את תיק המסמכים הנדרש לקבלת התאמות בבחינה. כמו כן, תקבלו מאיתנו את כל העזרה והמידע בנוגע לקביעת אבחונים נוספים במידת הצורך וליווי אישי הכולל מעקב ויעוץ עד רגע קבלת ההתאמות וכל זה, ללא עלות נוספת!