• לאתר התרגול

ניגשתי 4 פעמים ולא הצלחתי

איך אוכל לשפר 100 נקודות?

איך יכול להיות שעברתי קורס ולא הצלחתי במבחן?

איך עוד קורס יוכל לעזור לי?

 

הקורס למשפרי ציון של "אחד על אחד נועד לגרום לתלמידים חזקים שהצליחו בפסיכומטרי פעם אחת לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בפעם הבאה. אנחנו יודעים. לגשת לפסיכומטרי בפעם השנייה או השלישית זה לא כייף, יש שיגידו שזה די מבאס. אבל האור בקצה המנהרה הוא שעם עבודה נכונה בקורס משפרי ציון אפשר להגיע לתוצאות גבוהות במיוחד!

 

הקורס משלב לימודים בכיתה של 10 תלמידים חזקים ובנוסף– חבילת שעות פרטיות עם מורה הקורס על מנת להתמקד בנקודות ובקשיים אישיים.

 

קורס זה הינו תמצית פילוסופיית החינוך שלנו. בקורס זה עוברים על החומר לבחינה בצורה זריזה, כאשר עיקר הזמן מוקדש לתרגול, תחקור משותף ודיון פורה על צורת המחשבה הפסיכומטרית.

 

בקורס זה נלמד לחשוב כמו מורים לפסיכומטרי, ואף כמו כותבי המבחן! נבין מה המבחן הפסיכומטרי מחפש, ונמצא ביחד את דרכי הפתרון המתאימים לכל אחד ואחת.

 

מספיק לגשת אבודים פעם אחר פעם!

בקבוצה קטנה בשילוב שיעורים פרטיים עם מורה צמוד/ה, נדייק את התהליך הנדרש להגעה ליעד שלך! לימוד במסגרת של אחד על אחד מאפשר לנו להתמקד בדיוק במקום שבו קיים הקושי. גם אם השאיפות שלך מרחיקות לכת- לאחר קורס משפרי הציון תדע/י בדיוק מהו המרחק ולאן עליך לצעוד.

 

על מה מתמקדים בקורס משפרי ציון?

  • איך הידע הקיים בא לידי ביטוי במבחן.
  • איזה כלים קיימים לפתרון שאלות והתמודדות עם לחץ הזמן.
  • גישות שונות להתמודדות עם שאלות מסוגים שונים.
  • מהן היכולות שהמבחן בעצם בודק ואיך הן באות לידי ביטוי במבחן. לעומת קורסים אחרים, משפרי הציון של אחד על אחד לומדים להסתכל ולחקור את החשיבה שמאחורי המבחן, אופן בניית השאלות בפסיכומטרי ומטרתן. רק באחד על אחד בכיתה שמוגבלת ל10 תלמידים מתאפשר דיון שמטרתו הכרת והבנת המבחן.
  • בזכות הקבוצה הקטנה, מתאפשר דיון ברמה גבוהה בו התלמידים בקבוצה נחשפים לבעיות ולקשיים שחבריהם נתקלו בהם בתרגול. אנחנו מעודדים הצפת שאלות וקשיים באופן שיעודד למידה אקטיבית והפרייה הדדית.
  • רוצה להראות לנו איך את/ה פותר פרק?

 

צרו קשר ויחד נתחיל את הדרך לשיפור הציון!

לצפייה בתלמידים שלנו מספרים על חוויותיהם מהקורס 

לקריאת המלצות וביקורות של תלמידים שלנו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות