קורס פסיכומטרי למשפרי ציון

קורס פסיכומטרי משפרי ציון – למצטיינים בלבד

הקורס למשפרי ציון של "אחד על אחד נועד לגרום לתלמידים חזקים שהצליחו בפסיכומטרי פעם אחת לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בפעם הבאה.

אנחנו יודעים, לגשת לפסיכומטרי בפעם השנייה או השלישית זה לא כיף, יש שיגידו שזה די מבאס. אבל האור בקצה המנהרה הוא שעם עבודה נכונה בקורס משפרי ציון אפשר להגיע לשיפור ולתוצאות גבוהות במיוחד!

הקורס בנוי מחבילת שעות פרטיות עם מורה מנוסה בעבודה עם תלמידי שיפור ציון על מנת להתמקד בנקודות ובקשיים אישיים ולבנות תכנית תפורה לכל אחד ואחת.
בנוסף, תוכלו לבחור בקורס משפרי הציון המורחב שלנו הכולל חבילת שיעורים פרטיים אחד על אחד, בדיקות חיבור, סימולציות, ספרים, קורס VOD למשפרי ציון, וקורס מרתון שבנוי מ3 מפגשים קבוצתיים של 4 שעות כל אחד, בכיתה של עד 14 תלמידים ובנוסף, תוזמנו ל3 סימולציות בתנאי מבחן כדי שנוכל ליישם את האסטרטגיה וההתנהלות במבחן.

התלמידים בקורס משפרי הציון שלנו מגיעים עם יכולות גבוהות, שאיפות גבוהות ולכן מגיע להם הקורס ברמה הגבוהה ביותר.

רוצה ללמוד להסתכל על המבחן כמו מדריך פסיכומטרי?

בקורס משפרי הציון עוברים על החומר לבחינה בצורה זריזה, כאשר עיקר הזמן מוקדש לתרגול, תחקור ודיון פורה על צורת המחשבה הפסיכומטרית.

בקורס זה נלמד לחשוב כמו מורים לפסיכומטרי, ואף כמו כותבי המבחן! נבין מה המבחן הפסיכומטרי מחפש, ונמצא ביחד את דרכי הפתרון המתאימות לך.

מספיק לגשת אבודים פעם אחר פעם!

בשיעורים פרטיים עם מורה צמוד/ה, נדייק את התהליך הנדרש להגעה ליעד שלך! לימוד במסגרת של אחד על אחד מאפשר לנו להתמקד בדיוק במקום שבו קיים הקושי.

 

במה מתמקדים בקורס משפרי ציון?

רוצים לקרוא עוד על פילוסופיית החינוך שלנו ? – לחצו כאן 

צרו קשר ויחד נתחיל את הדרך לשיפור הציון!

לצפייה בתלמידים שלנו מספרים על חוויותיהם מהקורס 

לקריאת המלצות וביקורות של תלמידים שלנו