• לאתר התרגול

קורס פסיכומטרי משפרי ציון – למצטיינים בלבד

 

הקורס למשפרי ציון של "אחד על אחד נועד לגרום לתלמידים חזקים שהצליחו בפסיכומטרי פעם אחת לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בפעם הבאה.

אנחנו יודעים, לגשת לפסיכומטרי בפעם השנייה או השלישית זה לא כיף, יש שיגידו שזה די מבאס. אבל האור בקצה המנהרה הוא שעם עבודה נכונה בקורס משפרי ציון אפשר להגיע לשיפור ולתוצאות גבוהות במיוחד!

 

הקורס משלב לימודים בכיתה של 12 תלמידים חזקים ובנוסף– חבילת שעות פרטיות עם מורה הקורס על מנת להתמקד בנקודות ובקשיים אישיים.

התלמידים בכיתה מגיעים עם יכולות גבוהות, שאיפות גבוהות ולכן מגיע להם הקורס ברמה הגבוהה ביותר.

 

 

רוצה ללמוד להסתכל על המבחן כמו מדריך פסיכומטרי?

בקורס משפרי הציון עוברים על החומר לבחינה בצורה זריזה, כאשר עיקר הזמן מוקדש לתרגול, תחקור ודיון פורה על צורת המחשבה הפסיכומטרית.

בקורס זה נלמד לחשוב כמו מורים לפסיכומטרי, ואף כמו כותבי המבחן! נבין מה המבחן הפסיכומטרי מחפש, ונמצא ביחד את דרכי הפתרון המתאימים לכל אחד ואחת מהכיתה.

מספיק לגשת אבודים פעם אחר פעם!

בקבוצה קטנה בשילוב שיעורים פרטיים עם מורה צמוד/ה, נדייק את התהליך הנדרש להגעה ליעד שלך! לימוד במסגרת של אחד על אחד מאפשר לנו להתמקד בדיוק במקום שבו קיים הקושי.

על מה מתמקדים בקורס משפרי ציון?

  • *בך! – קודם כל.
  • *איך הידע הקיים בא לידי ביטוי במבחן.
  • *איזה כלים קיימים לפתרון שאלות והתמודדות עם לחץ הזמן.
  • *גישות שונות להתמודדות עם שאלות מסוגים שונים.
  • *מהן היכולות שהמבחן בעצם בודק ואיך הן באות לידי ביטוי במבחן. לעומת קורסים אחרים, משפרי הציון של אחד על אחד לומדים להסתכל ולחקור את החשיבה     שמאחורי המבחן, אופן בניית השאלות בפסיכומטרי ומטרתן. רק באחד על אחד בכיתה שמוגבלת ל 12 תלמידים מתאפשר דיון שמטרתו הכרת והבנת המבחן.
  • *בזכות הקבוצה הקטנה, מתאפשר דיון ברמה גבוהה בו התלמידים בקבוצה נחשפים לבעיות ולקשיים שחבריהם נתקלו בהם בתרגול. אנחנו מעודדים הצפת שאלות וקשיים באופן שיעודד למידה אקטיבית והפרייה הדדית.

 

רוצים לקרוא עוד על פילוסופיית החינוך שלנו ? – לחצו כאן 

 

צרו קשר ויחד נתחיל את הדרך לשיפור הציון!

לצפייה בתלמידים שלנו מספרים על חוויותיהם מהקורס 

לקריאת המלצות וביקורות של תלמידים שלנו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Need Help? Chat with us