קורס פסיכומטרי של המדינה\קורס פסיכומטרי חינם

.

קורס פסיכומטרי של המדינה – קורס פסיכומטרי חינם של המשרד לשיוויון חברתי – קמפוס

התכנית הלאומית הדיגיטלית של המשרד לשוויון חברתי, בראשות השרה גילה גמליאל, מביאה לכם קורס פסיכומטרי חינם, ולכולם.

קורס הפסיכומטרי של המדינה פותח על ידי מטה ישראל דיגיטלית, בראשותה של שי-לי שפיגלמן, והוא פועל באמצעות הפלטפורמה הלאומית "קמפוס" בה מועברים שיעורי הוידאו, תרגול אונליין ומערכות לימוד נוספות (מילים, תחקור סימולציות ועוד).

חומרי הלימוד לקורס סופקו על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה – הגוף האחראי על הבחינה הפסיכומטרית ואשר אישר להשתמש בשאלות מתוך מבחני אמת.

החל מה- 13.1.2019 יפתח רשמית הקורס האינטרנטי של המדינה, הקורס מציע שני מסלולים: קורס בסיסי חינם וקורס מתוגבר בעלות של 250 ש"ח.

למי שמתכנן לגשת לבחינה במועד הקרוב, ונרשם לאחד ממכוני ההכנה לפסיכומטרי, אנו ממליצים לכם להירשם גם לקורס של המדינה. זהו אמנם לא הקורס האידיאלי והקורס מתקיים אונליין, אך בכל זאת, זהו קורס חינמי ולכן מומלץ לשלבו עם מורה פרטי צמוד שילווה אתכם עד הבחינה.


חושבים שאתם לא מסוגלים ללמוד לבד ללא מסגרת

תרשמו לקורס של המדינה, ובנוסף, תרשמו לקורס פרטי אחד על אחד. אנחנו כבר נדאג לבנות לכם לוז\ סילבוס קורס אישי ומותאם אליכם בשילוב קורס המדינה ושיעורים פרטיים כתגבור ומעבר אישי על החומר. כך תהיו בטוחים שתקבלו את התמיכה האישית ממורה פרטי צמוד והמסגרת שאתם כל כך צריכים. בדיוק מה שאתם צריכים, בזמן שלכם, בתקציב שלכם.

עובדים במשרה מלאה\ חיילים בסדיר או בקבע

מי כמוכם יודע שזמן ל"קורס רגיל" אין לכם, אצלנו תוכלו לשלב את קורס המדינה במסלול ליווי פרטי אחד על אחד עם מורה פרטי צמוד. את השיעורים הפרטיים תוכלו לקבוע בגמישות, מהיום להיום ובין השעות 8:00 ועד 22:00 וגם בימי שישי (עד שעתיים לפני כניסת השבת).

יש לכם לקויות למידה

אין כמו לקבל קורס חינם כמסגרת כללית ולהוסיף הכוונה אישית וממוקדת ממורים פרטיים שמתמחים בהוראה פרטית לפסיכומטרי ללקויות למידה כבר שנים. אצלנו הקורס ימשיך עד מועד הבחינה שאליה אתם ניגשים, למי שלא יודע, מועד בחינה בתנאים מותאמים נערך בדרך כלל בין שבוע לשלושה שבועות לאחר המועד הרגיל. אצלנו לא תתקעו בלי קורס ברגע הכי קריטי ומלחיץ שלפני הבחינה שלכם.

בנוסף, תקבלו הכוונה מקצועית ועזרה בהגשת הבקשה לבחינה בתנאים מותאמים מהמרכז הארצי ללא עלות נוספת.

אתם מרגישים חלודים וללא בסיס חזק ומפחדים להישאר מאחור ולא להיות בקצב של כולם?

בכל זאת אלפי אנשים ירשמו לקורס הפסיכומטרי של המדינה. גם לזה יש לנו פתרון. אין כמו מורה פרטי צמוד שיעבוד אתכם על הבסיס ויעזור לכם לחמם מנועים ולהסיר חלודה כדי שתגיעו לקורס של המדינה מוכנים לאחר יישור קו ואף ברמה אחת ויותר מעל כולם.

בנוסף, תוכלו להוסיף שיעורים פרטיים. אין צורך בהתחייבות למספר השעות, תוכלו לקבוע אותן מתי שתרצו, בתחילת הקורס, אמצע הקורס או בזמן המרתון – לגיבוש האסטרטגיה והגישה לשאלות שמתאימות רק לכם.

רוצים ללמוד רפואה וצריכים ציון גבוה או להתמקד בנושא מסויים (כמותי\ אנגלית\ מילולי\איך לכתוב חיבור)?

קורס פרטי אחד על אחד זה בדיוק מה שאתם צריכים כדי להוציא מכם את המקסימום.

הקורס של המדינה הוא חלק מ"פרויקט קמפוס".

זהו פרויקט של המדינה והמשרד לשוויון חברתי, בקורס הושקעו מיליוני שקלים.

המטרה להנגיש לכלל האוכלוסייה קורסים אינטרנטיים במגוון התחומים, ברמה גבוהה ובחינם.

אם אתם רוצים להתייעץ או שיש לכם שאלה, מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם ויועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור.

רוצים לקבוע פגישת יעוץ אחד על אחד עם מורה פסיכומטרי פרטי חינם ? – לחצו כאן

מה זה קורס פרטי בכלל?

חזרה לטיפים ומאמרים על פסיכומטרי

לומדים לבד – לחצו כאן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם