קורסי הכנה לבגרות במתמטיקה

רק באחד על אחד תוכלו ללמוד בקורס מותאם לכל שאלון, ולא לבזבז זמן וכסף על קורס מלא.

המורים:

באחד על אחד מלמדים מורים מקצועיים למתמטיקה, המלמדים בתיכונים ברחבי הארץ.

הקורס נבנה במיוחד עבור אחד על אחד, על ידי המומחים בתחום, כדי לאפשר לכל תלמיד לממש את מלוא הפוטנציאל.

באחד על אחד תלמד בכיתות הלימוד הקטנות ביותר, כך שלמורה שלך תמיד יהיה זמן לשאלות. אין צורך לרדוף אחרי המורה, כיוון שהוא עוקב אחרי ההתקדמות שלך משבוע לשבוע ותמיד יש לו זמן בשבילך.  מינימום תלמידים בכיתה– מקסימום יחס אישי.

קורסי ההכנה לבחינת הבגרות במתמטיקה:

3 יח“ל

קורס הכנה לשאלון 801+802

קורס הכנה לשאלון 803

4 יח“ל

קורס הכנה לשאלון 804

קורס הכנה לשאלון 805

5 יח“ל

קורס הכנה לשאלון 806

קורס הכנה לשאלון 807

** אם מסגרת מלאה ומחייבת לא מתאימה לכם– תוכלו להירשם לקורס הכנה לבגרות במתמטיקה עם מורה פרטי!

5 סיבות ללמוד באחד על אחד:

1. הכיתות הכי קטנות. ניסיון של שנים מוכיח שבכיתות גדולות (למעלה מ20 תלמידים) לא ניתן להעניק יחס אישי מספק לכל תלמיד– תמיד יהיה מישהו שנשאר מאחור. לכן, אנחנו מגבילים את גודל הכיתות ל-10 תלמידים בכיתה. בכיתה כל כך קטנה תהיה בטוח שהמורה מכיר אותך ועוקב אחר ההתקדמות ודרך העבודה שלך באופן אישי.

2. המורים המקצועיים והמנוסים ביותר. לא מספיק להיות טוב במתמטיקה כדי להיות מורה טוב. למורים שלנו יש ניסיון של שנים בהכנה אישית, אחד על אחד, ובהוראת כיתות קטנות. בנוסף, המורים שלנו ממשיכים לעבור השתלמויות והכשרות כדי לוודא שכל מורה עומד בסטנדרט הגבוה ביותר.

המורים שלנו הינם מורי תיכון, בפיקוח משרד החינוך, ומלמדים משנת 2004 בתיכונים ובאקדמיה.

3. מתאימים את הקורס במיוחד בשבילך. משוואות מבלבלות אותך? גיאומטריה נראת כמו סינית? תותח באחוזים? אין בעיה. נעבוד על נקודות החוזק והחולשה שלך כך שתגיע ליום הבגרות הכי מוכן שאפשר.

4. לימוד כל הרמות. 3–5 יח“ל, צריך חיזוק בתחום ספציפי או קורס מלא– יש לנו את המענה המושלם עבורך.

5. תרגול, תרגול ועוד תרגול. כדי להצליח במתמטיקה צריך לתרגל הרבה, גם בשיעור וגם בבית, בקורס תקבלו את כל חומרי התרגול שתזדקקו להם עם הנחיות אישיות ודגשים לעבודה נכונה גם בבית. בתקופת המרתון תקבלו בחינות וסימולציות שמשקפות את הבחינה. המרתון נועד למעבר מחודש על כל החומר וליטוש דרך העבודה.

לפרטים נוספים על הקורסים המוצעים– צור קשר עוד היום

קורסי הכנה לבגרויות

קורסי הכנה לבגרות במתמטיקה

קורסי ההכנה לבגרות במתמטיקה של אחד על אחד- לימודים עם מורה פרטי או בכיתות הלימוד הקטנות ביותר בישראל! קורסים מקיפים, עם מורים מקצועיים ומנוסים וחומרי הלימוד הטובים ביותר. באחד על אחד ניתן ללמוד לכל שאלון באופן נפרד ולחסוך בזמן וכסף! אל תתפשרו על ההצלחה שלכם בבגרות. היכנסו כדי לקבל פרטים נוספים על קורסי ההכנה לבגרות במתמטיקה של אחד על אחד!

קורסי הכנה לבגרות באנגלית

קורס הכנה לבגרות באנגלית לימודים לבגרות לאנגלית יכולים להיות מאוד מרתיעים למי שלא מתחבר לשפה. אבל, בשיטת הלימוד הייחודית של אחד על אחד אנחנו הופכים את השפה לפחות מאיימת ואפילו נעימה ללימוד. המורים שלנו מומחים להכנה פרטית לבחינת הבגרות, בעלי תואר אקדמי באנגלית ובעלי ניסיון רב בלימוד בתיכונים. אנחנו מתאימים את הקורס לצרכים של כל תלמיד- מקורס בסיסי שמתמקד בהיכרות הבסיסית ביותר עם השפה האנגלית ועד קורס מתקדם שנועד להעשרת השפה לשולטים ברמה גבוהה.

אתר זה משתמש בנתוני גלישה כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר ולספק לך חוויית גלישה טובה יותר
דילוג לתוכן