קורסי פסיכומטרי של אחד על אחד – התאמת מסלול לימוד לכל תלמיד

קורס פסיכומטרי משולב

קורס פסיכומטרי ייחודי הכולל שיעור פרטי, אחד על אחד, עם מורה הפסיכומטרי שלך ושני מפגשים בקבוצה קטנה של עד 10 תלמידים בכל שבוע. הקורס משלב את היתרונות של מורה פרטי העוקב אחר ההתקדמות שלך ומתאים את אופן לימוד במיוחד לך, עם האווירה הייחודית של עבודה בכיתה קטנה.

קורס פסיכומטרי פרטי

קורס פסיכומטרי המועבר על ידי מורי פסיכומטרי המתמחים בהכנה פרטית. המורה הפרטי מתמקד רק בך ובונה תוכנית לימודים התפורה למידותייך. הקורס מתקיים בשעות ובימים שנוחים לך. בין אם אתה משלב את הפסיכומטרי עם הצבא, עבודה או שפשוט אתה לא בנאדם של בוקר - תלמד מתי שתמאים לך. מורה פרטי לפסיכומטרי הוא היתרון היחסי שלך - כדי לקבל את הציון הטוב ביותר, צריך ללמוד בצורה הטובה ביותר, עם מורה פרטי וליווי אישי לאורך כל תקופת הלימודים.

קורס פסיכומטרי למשפרי ציון

קורס משפרי ציון של אחד על אחד נועד לגרום לתלמידים חזקים, שהצליחו בפסיכומטרי פעם אחת לממש את המלוא הפוטנציאל שלהם בפעם הבאה. הקורס מפגיש בין קבוצת תלמידים שקיבלו ציונים גבוהים במבחן הפסיכומטרי ומרגישים שלא הגיעו למקסימום שלהם עם מורה חזק שהוכיח שהוא יכול לקדם תלמידים חזקים הכי רחוק שניתן.

קורס פסיכומטרי ללקויי למידה

תלמיד לקוי למידה מתמודד עם קשיים נוספים בהכנה למבחן הפסיכומטרי מלבד הלחצים הרגילים. אבל, על ידי עבודה מותאמת אישית, התאמה במבחן וליווי אישי וצמוד של מורה הפסיכומטרי שלך אפשר להגיע להישגים הגבוהים ביותר! קורס פסיכומטרי באחד על אחד מתאים גם לתלמידים אשר לא זכאים להתאמות בתנאי הבחינה. עם שיטת לימודים מותאמת אישית תגיעו לפסיכומטרי רגועים ומוכנים.

קורס האונליין

קורס פסיכומטרי מלא אונליין, בכל זמן ובכל מקום. מיטב מורי הפסיכומטרי בעשרות סרטוני וידיאו קצרים, ממוקדים ומקצועיים במיוחד בשבילך. בין אם אתה צריך חיזוק בנושא ספציפי או פשוט מעדיף ללמוד מהמחשב והסמרטפון, הקורס ההיברידי מושלם עבורך. הקלק לסרטון לדוגמה!

English-Hebrew com­bined psy­cho­me­t­ric course

The most exclusive English-Hebrew combined psychometric course in the country. The only place where you can benefit from a small intimate study group and frequent one-on-one session with your class teacher